Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

KURUMSALYETKİNLİKLERİMİZ

Sınırsız başarının anahtarı, sınırsız düşünebilmektir.

Kalite Odaklılık
Mükemmeliyetçilik bir özellik değil, bir alışkanlıktır. Kılıç Holding, faaliyet gösterdiği alanlarda yüksek performans standartları ile görevlerini yerine getirebilmek için tüm sorumlulukları üstlenir ve kendisi için mükemmel standartlara ulaşmaya çalışır.

Harekete Geçme ve Sonuç Odaklılık
Kılıç Holding belirlenen hedeflere ulaşmak için her zaman bir adım sonrasını düşünür, hızlı hareket eder ve beklenenin ötesinde eyleme geçme bilinciyle hareket eder.

İnnovasyon
Sınırsız başarının anahtarı, sınırsız düşünebilmektir. Kılıç Holding faaliyet gösterdiği tüm alanlarda teknolojinin imkanlarından da yararlanarak yenilikçi çözümler üretmek, problemlere yaratıcı çözümler getirmek ve farklı fırsatlar yaratmak için çalışır.

Olumlu İş İlişkileri Kurmak
Başarı paylaşıldıkça büyür, yoğunluk paylaşıldıkça azalır. Kılıç Holding hedeflerin gerçekleşmesine yardımcı olmak amacı ile, Grup Şirketleri ile ticaret ilişkisinde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar ile aynı zamanda iş ortakları arasında iyi işbirliği ve ilişkilerin önemine inanır.

Proaktif Olmak
Değişimin seyircisi değil, parçası olunmalıdır. Kılıç Holding sürekli yetkinliği koruyabilmek için; yeni düzen ve süreçlere, gerekliliklere ve değişen ticaret kültürüne etkin bir şekilde uyum sağlayabilmek esasıyla hareket eder.

Müşteri Odaklılık
Müşteriyi anlamanın en iyi yolu, müşteri gibi düşünebilmektir. Kılıç Holding müşteriyi ve ihtiyaçlarını, yapılan her işin temel odağı haline getirmek; müşteri ilişkileri geliştirmek, verimli kılmak ve bu düzeyi korumak bilinciyle çalışır.