Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

KURUMSALDEĞERLERİMİZ

Azim
Su ürünleri sektörü, Türkiye'de sıfırdan oluşturulmuş ve her zaman en yüksek kalite normunu yakalamanın ötesinde pazar lideri olmak hedefiyle büyümüştür. Kılıç Holding ‘in kurumsallaşarak büyümeye devam etmesi bu tutku sayesinde olmaktadır.

Dürüstlük
Kılıç Holding her zaman şeffaf yönetim ilkesiyle yönetilmiş ve faaliyet gösterdiği sektörlerin en iyisi olmayı hedeflemiştir. Her zaman gurur duyacağımız yatırımlarımız ve en uygun koşullarla piyasaya sunduğumuz ürünlerimizin kalitesi bu özelliğimizin en açık göstergesidir.

Yenilikçilik
Kılıç Holding, kurulduğu günden bu yana her yıl yeni atılımlarda bulunarak büyümesini sürdürmüştür. Sadece su ürünleri sektöründe değil, büyükbaş hayvancılık, turizm, inşaat gibi alanlarda da yatırımlar yaparak kendisine yeni hedefler belirlemiştir.

Sorumluluk
Kılıç Holding, müşterileri, çalışanları, kamu kuruluşları, hizmet verdiği özel sektör kuruluşları ve dağıtım grupları ile olan ilişkilerde her zaman toplumsal sorumluluğunun bilincinde olmuştur. Müşterileri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalarak, belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede hiçbir gecikme ve müşteriyi cezai duruma düşürmeden hizmetlerini minimum sürede kusursuz olarak bitirmiştir. Tüm taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmiştir.