Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

KURUMSALVİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir grup olmak
Müşteri, hissedar ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde, dünya standartlarında katkı sağlamak.

Sektörün kurumsallaşmasına uyguladığı örnek yönetim politikaları ile katkı vermek, sektör ihtiyaçları çerçevesinde mevcut sistemleri analiz ederek, en uygun, en çağdaş ticaret stratejisi, politikası ve hizmet anlayışını sektöre önermek ve uygulamak, aynı zamanda ilk akla gelen ve tercih edilen global bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerimizi kalite ve etik değerler çerçevesinde beklentilerin üstünde ekonomik koşullarda sunmaktır
Kılıç Holding kurumsal imajını ve markasını sürdürmek amacıyla, hizmet verdiği tüm sektörlerde küresel anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izlemeyi hedef almıştır. Kurumsal ilkelerini hem grup şirketleri, hem de sektör içinde yaygınlaştırarak müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına bireysel iş ve özel hayatına dair hedeflerini gerçekleştirebilmelerini sağlayacakları hizmet ve imkanları sunarak, sürekli gelişimi gözetmek ve sektöründe hakkı olabilecek öncü misyonunu üstlenmiştir.