Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

İNSAN KAYNAKLARIÇALIŞANLARIMIZIN MİSYONU

EKİBİN BİR PARÇASI OLMAK
Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle ekip ruhu ile çalışmanın, başarının temel ilkesi olarak benimsendiği Kılıç Holding’de tüm çalışanlar, bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİM VE GELİŞİM
Şirketimiz, en son teknolojik gelişmeleri izlemekte ve uygulamaktadır. Çalışanlarımız da değişim ve gelişimin birer parçası olarak, uygulamalara katkı sağlamakta ve eğitimlerle sürekli kendilerini yenilemektedirler.

İŞE VE İŞYERİNE BAĞLILIK
Çalışanlarımız, işlerine ve işyerlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmenin, Kılıç Holding’in temel prensibi olduğunun bilinciyle ve aidiyet duygusuyla hareket ederler.

KILIÇ HOLDİNG’DE ÇALIŞMANIN GURURUNU TAŞIMAK
Çalışanlarımızın her biri sürekli büyüyen ve gelişen Kılıç’ın bünyesinde yer almaktan doğan haklı gururu taşımakta, davranışları ve çalışma disiplinleriyle şirketin örnek çalışanları arasında olma çabasını sürdürmektedir.

ÇEVREYE VE ETİK DEĞERLERE SAYGILI OLMAK
Kılıç Holding’in çevreye ve etik değerlere verdiği önem, çalışanlarımız tarafından da benimsenmiş, böylece tüm faaliyet alanlarında uygulama bütünlüğü sağlanmıştır.

ÇALIŞANLARIMIZ AİLEMİZİN BİR ÜYESİDİR
İşlerine ve işyerine sahip çıkan her çalışanımızı birer aile üyesi olarak görmekteyiz. Üstlendiği görevi zamanında ve doğru olarak yerine getiren çalışanlarımızın başarımızda büyük katkılarının olduğu gerçeğinin bilinciyle de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.