Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

FAALİYET ALANLARITURİZM

Gündüzleri beach club, akşamları ise restoran olarak kullanılan iskelesi; gün içinde keyifli deniz eğlencelerine sahne olurken, geceleri ise farklı lezzetlerin eşliğinde ay ışığının altında romantik anlara ev sahipliği yapmaktadır.

185 m2 büyüklüğünde, mevsimine göre ısıtılabilen yüzme havuzu, çocuk ve jakuzi havuzları ve barı, tesisin ortasında yer almaktadır.

Villa Kılıç Hotel'in tümü havuz manzaralı, 20'si standart, 8'i junior süit ve 5'i süit olmak üzere toplam 33 odası bulunmaktadır. Her türlü konforun, teknolojik altyapı ve butik bir anlayışla birleştiği odalarda konukların mutlak rahatlığı, ana konsept olarak ön plana çıkmaktadır.

24 saat oda servisi, oda içinden kumandalı klima, saç kurutma makinesi, uydu yayınlı LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, mini-bar, notebook sığabilen özel kasa, su ısıtıcısı, çay-kahve ikram seti, masaj özellikli duş kabini, suitlerde jakuzili küveti, huzurlu bir dinlence için hazırlanan odalarımızın konforunu tamamlayan diğer öğeleri oluşturmaktadır.

80 kişilik kapalı restoran-bar ile 120 kişilik iskele restoran-bar'da, Ege ve Akdeniz mutfağından örnekler sunulmaktadır.

Turizm
Turizm
Turizm

Ayrıca her türlü teknolojik altyapıya sahip; tiyatro düzeninde 60 kişilik, U düzeninde 25 kişilik, sınıf düzeninde ise 35 kişilik kullanım alanı olan toplantı salonu ile Fitness Center, sauna ve masaj üniteleri bulunmaktadır.

Konum: Gölköy merkez 50 m, Türkbükü 1 km, Palmiye Gölü 800 m, Bodrum merkez 16 km, Havaalanı 40 km