Kemikler Köyü Mevkii Milas Bodrum Karayolu 18.km 48200 Milas Muğla - Türkiye T: +90 252 559 0283 F: +90 252 559 0287
Türkçe English

SATIŞ VE DAĞITIMİHRACAT

Su ürünleri ihracatında gösterdiği başarıyla sektöründe lider durumdadır.

Kılıç Holding 1991 yılında kurulduğu tarihten itibaren 25 yıllık profesyonel deneyimi ile Türkiye Akuakültür sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuştur. Kılıç Holding bünyesinde bulunan Kılıç Deniz Ürünleri; KLC Gıda ve Bafa Yavru balık sektörün sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın da lider kuruluşları arasındadır.

Kılıç Deniz Ürünleri’nin lokomotif balıkları başta çipura, levrek, kaya levreği, orkinos ve alabalıktır. Bu türlerin yanısıra son dönemde pazara sunduğu organik çipura ve organik levrek balıkları ile yeni bir kulvarda sektörde öncülük etmeye devam etmektedir. Talepler doğrultusunda taze soğutulmuş ve dondurulmuş olarak; bütün; temizlenmiş ve fileto balık satışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca ileri işlenmiş ürünlerle ürün portföyümüzü genişleterek daha büyük bir kitleye ulaşmayı hedeflemekteyiz. 28 ayrı tesisimizin yıllık toplam 45.000 tonluk üretim kapasitesiyle, 50’den fazla ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. İhracat yaptığımız ülkeler arasında tüm Avrupa ülkeleri, Amerika, Uzak Doğu, Orta Doğu, Afrika ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyetler bulunmaktadır. Aynı hızla yeni pazar faaliyetlerimiz ve oluşumlarımız devam etmektedir.

Kılıç Holding sektörde, kuluçhanelerden yem fabrikalarına, paketleme ve işleme tesislerinden EPS ambalaj fabrikasına kadar tüm süreci kendi tesisleriyle yöneterek tam entegrasyon sağlayan tek kuruluştur. Tüm tesislerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Satış ve Dağıtım
Satış ve Dağıtım
Satış ve Dağıtım

Merkez paketleme tesisimiz Milas/Muğla’da kurulmuş olup çipura, levrek, kaya levreği türlerine ağırlık vermiştir. Kahramanmaraş’ta ise Avrupa’nın en büyüğü olan işleme ve paketleme tesisimiz alabalık üzerinde yoğunlaşmıştır. Milas tesis Avrupa Birliği numaramız TR 48-0044; Kahramanmaraş tesis numaramız ise TR 46 – 0025’dir. Bu tesislerimiz bununla birlikte ISO 22000, ISO 9001, HACCP, BRC, IFS, GLOBAL GAP ve Helal Sertifikası standartlarına da sahiptir. Bunun yanısıra 5 ayrı kuluçhanede ulaşılan, 1 gramdan 20 grama kadar yıllık toplam 400 milyon adet yavru balık kapasitesi, bizi, bu alanda da “Dünya’nın en büyük su ürünleri kuruluşu” unvanına kavuşturmuştur.

Kılıç, Türk balığını tüm Dünya ile tanıştırmış ve kalite anlayışıyla Dünya mutfağının vazgeçilmezlerinden olmuştur. Satış ekibimiz, müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik anlayışıyla sizlere en iyi servisi sunmak üzere hizmetinizdedir. Türk balığının lezzeti ve Kılıç kalitesiyle tanışmak için www.kilicdeniz.com.tr ziyaret etmeniz yeterlidir.